Jaké jsou výhody sjednání pojištění prostřednictvím ILA?

Jak postupovat při hlášení škody:
Pro nahlášení pojistné události na vozidle z POV nebo HAV využijte jakékoliv pobočky pojišťoven, telefonní linky pro hlášení pojistných událostí nebo online hlášení na webové stránce pojišťovny (naleznete v záložce Kontakty na pojišťovny).
Pro nahlášení pojistné události na stroji nebo při přepravě financovaného stroje využijte adresu ila@respect.cz, k nahlášení vyplňte formulář, který naleznete v záložce Hlášení škod – Pojištění strojů.

Co je to Devinkulace a kdo ji vystavuje:
Devinkulací uděluje leasingová společnost (ILA) souhlas s výplatou pojistného plnění na leasingového nájemce, případně servis zajišťující opravu. V případě, že nebude devinkulace vystavená, bude pojistné plnění danou pojišťovnou odesláno na leasingovou společnost.
Žádost o devinkulaci proveďte prosím prostřednictvím webového formuláře v záložce Devinkulace.

Kde naleznu podmínky pojištění:
Všechny základní informace k rozsahu pojištění naleznete v záložce Obecné informace. Platí však pravidlo, že podmínky pojištění jsou u pojistitelů různé.

Kontakty na pojišťovny:
Veškeré potřebné kontakty na pojišťovny naleznete v záložce Kontakty na pojišťovny.

Kde mohu získat informace o svém pojištění:
V případě dotazů k pojištění nebo škodám můžete využít záložku Dotazy. Rádi Vám odpovíme. Případně využijte našeho partnera v pojištění, společnost  Respect, a.s., tel. +420 224 816 894 – Jana Švecová, +420 224 816 895 - Petr Knedla.

Zaujala vás naše nabídka?

Zaujala vás naše nabídka?

​​​​​Máte-li zájem o námi nabízené služby, nebo potřebujete poradit s pojištěním, neváhejte nás kontaktovat.